WKURW POSPOLITY…

    Pełnia! Czy ona jest powodem „wkurwu” mojego i młodej Wampirzycy? Może coś w tym jest, a może to ciężki dzień po ciężkiej nocy. U mnie zmęczenie nie tylko psychiczne ale i fizyczne. Serce kołacze, jak głupie. Arytmia już dawno nie dawała o sobie znać. I dziś nagle bum bum, bum bum – w nierównym takcie. Jakby serduszko wołało „wypuść mnie stąd!”. 
Bardzo chciałam odpocząć gdy wrócę do domu. Tata Wampir wrócił – myślałam – dam radę odetchnąć. Ale coś we mnie wstąpiło po przekroczeniu progu domu. To był tzw. wkurw. Bo nagle przypomniało mi się, że jestem głodna, ale niekoniecznie mam ochotę zjeść to, co jest w lodówce i niekoniecznie chcę to sama sobie przygotować. Tak, to był ten moment gdy zapragnęłam usłyszeć: „idź, usiąć, coś Ci przygotuję”.
Kolejny cios – rzecz, na którą mam alergię masakryczną – niepościelone łóżka. I tu też chciałam usłyszeć: „skarbie, zaraz pościelę”.
Następna kłoda – sterta brudnych naczyń w zlewie, a zmywarka nie wypakowana z tych czystych. Mam mówić, co bym chciała usłyszeć? 
Tak, oczywiście wiem, że powinnam werbalnie przekazać, o co mi chodzi ale bałam się otworzyć usta żeby nie wybuchnąć, bo ja straszny krzakacz jestem i zaraz cholernie się nakręcam. 
Być może się czepiam, być może powinnam pieprznąć to wszystko (co często powtarza Wampir), nie robić z siebie matki Polki, wziąć kawałek kiełbasy do ręki pierwszej, do drugiej kieliszek wina, i zamknąć się w sypialni. Może tak byłoby prościej. Ale ja tak kurde nie umiem! 
A teraz jeszcze na koniec kot się sfajdolił na śmierdząco do kuwety! Czy nikt w tym domu nie ma odrobiny litości dla starej wampirzej matki?! I Ty kocie przeciwko mnie…

5 odpowiedzi do “WKURW POSPOLITY…”

  1. A ją tak właśnie wczoraj zrobiłam. Dostałam wkurwu o 18, o 18.40 godzinę spóźniony mąż wkroczył, wsadzilam mu młodszego wrzeszczaka pod pache a sama poszłam do sypialni, zamknelam się i godzinę nikogo nie wpuscilam. I od razu lepiej…polecam.
    Balbina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *