#STOPMARUDZENIU – TYDZIEŃ TRZECI

   Ostatni tydzień wyzwania Matki Polki Fanaberie. Bawiłam się świetnie przywołując pozytywne słowa i myśli. Dziś czas na pozytywne uczucie.

1/ Dzień ślubu – ja patrzę w jego oczy, on w moje i chwila szczęścia trwa. Uczucie miłości i myśl – zawsze będziemy szczęśliwi. W mojej głowie milion obietnic i nadzieja. 16 lat – nie zawsze usłanych różami. Ale nadal jest uczucie szczęścia.

2/ Po 10 latach walki o dziecko, po kłuciach, bombach hormonów, badaniach i bólu – dwie kreski na teście, wysokie hcg i dwa serduszka na usg. A później po 8 miesiącach lęku – dwa krzyczące Wampiry po tej stronie brzucha.

3/ Pierwsze słowa, pierwsze kroki, pierwsze rysunki, wierszyki i piosenki na przedszkolnych uroczystościach.

4/ Piszę ten tekst na sali gimnastycznej. Patrzę jak mój Syn kopie piłkę w koszulce z napisem LEWANDOWSKI i nr 9. Rozczulające. Tak samo jak gamy wygrywane przez niego na lekcjach muzyki.

5/ Córka – uparciuszek z plastycznym talentem. Mam całą kolekcję jej rysunków i prac wykonanych różną techniką, stworzonych tylko dla mnie.

6/ Kiedy zaglądam na bloga i widzę, że jednak ktoś mnie czyta jestem w siódmym niebie. A gdy ktoś komentuje wpisy na blogu lub fb, to unoszę się jeszcze wyżej.

7/ Uczucie gdy spotykam znajomych, których nie widziałam wieki i słyszę z ich ust niekłamane: „świetnie wyglądasz” (nawet jeśli w myślach dodają: jak na swój wiek 😉 ).

8/ Leniwe weekendy gdy nic nie muszę. Kawa do łóżka, śniadanie na stole, obiad już „się robi” – mąż skarb.

9/ Przywołuję w pamięci romantyczny wyjazd z Tatą na kilka dni do Rzymu. Cudowne chwile w miejscu, do którego chcę wracać – zawsze z Tatą.

10/ Uczucie gdy śpię 10 godzin… Kiedy to było? Dawno. Ale uczucie wyspania się – bezcenne.

Można mnożyć ale zawsze to uczucie to miłość, radość i zadowolenie.

   

9 odpowiedzi do “#STOPMARUDZENIU – TYDZIEŃ TRZECI”

  1. A ja ten n*1 i tez patrzymy na siebie nadal od 37 lat czasem zezem a czasem z uśmiechem i n* 3 do tej pory mam w portfelu wierszyk dla mamy,który oblatuje ze mną cały świat!!!
    Dochtorka M.

    1. Po pierwsze – dobre wychowanie: przedstaw się.
      Po drugie – słownik poprawnej polszczyzny PWN dopuszcza formę środowiskową "na sali gimnastycznej" jednocześnie informując, że lepiej jest użyć "w sali". To jest blog a nie podręcznik do nauki językoznawstwa. Pozdrawiam. Autorka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *