KONKURS!

Nowa odsłona bloga więc zapraszam na konkurs.

Do wygrania jest Miś zrobiony ręcznie przez utalentowaną Kasię, której prace możecie oglądać na Dziergacze.

miś2 miś1

Jeśli chcesz wygrać Misia o imieniu Edmund polub moją stronę na Fb i uzasadnij w Komentarzach pod tym wpisem dlaczego Edmund ma trafić właśnie do Ciebie. W komentarzu proszę o podanie adresu mailowego żebym mogła skontaktować się w sprawie wysyłki Edmunda.

Ponieważ Edmunda pokochała Wampirza Córka, to właśnie ona zdecyduje, która odpowiedź podoba jej się najbardziej. Konkurs trwa do 18 grudnia. W sobotę – 19 grudnia, opublikuję dane zwycięzcy.

Kilka słów o Edmundzie – to bardzo towarzyski Miś. Lubi bawić się zarówno z dziewczynkami, jak i chłopcami. Chętnie też przytula się do dorosłych. Ma piękny czerwony szalik a na misiowej dłoni ma serce. To taki fajny kumpel w doli i niedoli. W naszym domu mieszka Bruno i Lukrecja – dwie cudowne szydełkowe zabawki wydziergane przez Kasię. Dlatego wiem, że jeśli Edmund trafi pod Twój dach – oboje będziecie zachwyceni i szczęśliwi.

4 odpowiedzi do “KONKURS!”

  1. Wampirza Córko,
    Chciałabym aby Edmund trafił do mojego domu, żeby w nocy mógł czuwać nad spokojnym snem mojej córki Tosi, żeby miał oko na jej pluszaki kiedy Tosia jest w przedszkolu i żeby witał ją w jej Królestwie kiedy po dniu pełnym wrażeń wraca do domu <3 . Będzie miał u nas łapki pełne roboty, ponieważ powierzę mu w opiekę mój największy Skarb <3
    Z pozdrowieniami dla Wampirzej Rodzinki,
    Kasia R.

  2. Edmund jest bardzo potrzebny w naszym domu dla rownowagi….trzy kobiety i jeden facet….Wierze, że Edmund pomoże Tacie okiełznać ten babiniec 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *